top of page

Víkendový troják Jindry Stuchla.

Eliminator, letošní první ročník a další víkendové závody Jindry Stuchla v reportu:

Zúčastnil sem se o víkendu třech závodu.

Chtěl sem odjed Český pohár v triatlonu, ale hned první závod ve Zlíne byl zrušen.

Takže ČTA zařadili závod v Trutnově - ELIMINATOR -super sprint a proto, že je to tak daleko tak sem se přihlásil i na jejich další závod MTB triatlon.

A co se týká závodu.

Krásné ráno, vstanu a jedu si projet trať . Začínám z depa, jedu par metrů a ejhle kopec cca 20% stoupání 300m dlouhý, pak rovinka prudký sjezd přes kemp do depa. Řek jsem si: to bude!! Tohle mam jet 2x2 okruhy ..To umřu !!.

Pak běh už byl klasika, krátký asfalt a polní cesta kolem rybníku.

Dopadlo to tak, že jsem dojel na 8.místě v kat. 40-49 //Trat 250m/6km/1,5km.A druhý závod MTB HOBBY triatlon také krásný závod: plavání super - vylejzám z plavání v polovině závodníků.

Nasedám na kolo a jedu, začátek super, ale přišla horší část tratě. Vysekané pole, s pořádnými drny v trávě. Tráva se motala do přehazky, pak dva prudší výjezdy běhám - zvládám to a jdu do běhu.

Běh. Snad nejlehčí část na trati. Polní travnatá cesta kolem rybníka, ale mam ztrátu z kola, takže výsledek není podle mých očekávání. Nedá se nic dělat. Závod dokončím na 14. míste v kat .40-49v čase 0:55:43/ v celkovém pořadí na 24. .místě ..//trať 250m/8km/3,4km.No a protože jsem blázen, tak jsem po závodě jel hned domů abych se připravil na další závod, třetí, který se konal v neděli v Aši u Studánky, v rámci poháru PKKT2023.

Nečekám žádný zázrak, po dvou závodech.

Docela mě překvapilo, že mohu relativně dobře plavat.

Plavání super, vylejzám dřív než brácha, mám náskok, ale na kole po prvním kopečku a pár kilometrech - nohy umírají, celou dobu jedu sám proti větru. Jedu do druhého kola, už se to zlepšuje, ale při nájezdu na obchvat už mě dojíždí brácha!!

Tak nic, držím se za ním, alespoň mi pomůže. Brácha mi trochu poodjede přede depem a do běhu jdu za ním.

Běžecká trať, dva - tři lidi předbíhám, ale bráchu už nestihnu.

Takže běžím co to dá a končím na 9. místě v kat 40-49. cas1:19:39.//500m/20km/5km.


Jednoduše jsem rád že jsem :) ... Vše jsem dal, pro mě v dobrém čase.

Výživný víkend!33 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page