top of page

Raketa Vendulka Praská, dva závody za dva dny.

REPORT:

Můj víkendový dvojitý "Hovězí nápad".

V sobotu jsem si střihla EXTREMBIKE MOST 2024 a to rovnou na 62km. Krásná trať, techniky, výjezdy a sjezdy. V podstatě se tam kroutíš jak had na dvou kopcích a stíháš nenávidět i milovat ty co tu trať vymysleli. Jedu si to na klid, jak tvrdím všem " na výlet" a v únavě sjet techniky. Mám radost, nohy furt chtějí a úsměv neztrácím. V cíli dokonce utržím vítězství v kategorii těch dlouho mladejch dam.

V neděli na Krušnoman Long&Short Distance Duathlon  na Klínech. Dlouho jsem se rozmýšlela, kterou z těch akcí jet. Takže obě. Hlava nastavená tak, že to bude bolet. Stojím na startu kratší verze, 5km, 30km, 5km. Vybíhám a čekám krizi, která nejde. Když sedám na kolo, tak na mě David Cihlář přes mikrofon hlásí, druhá žena. Chechtám se, to nemůže být pravda. Na kole nuda a nuda. Oproti sobotě....tak aspoň počítám pampelišky v pangejtu. Ty rozkvetlý v poměru k těm k rozfouknutí. A nohy furt jedou i do kopce, krize nikde.

Když na mě už popáté pořadatelé křičí, druhá žena, začínám tomu věřit.

Depo, boty, au...trenér křičí " běž ale...dupej". Nechce to běžet. První kopec zlehka, dolů to jde. Druhý kopec cupitám. Kroutím si hlavu, kde je ta za mnou. Ještě jeden okruh a je to tam. Nevěřím. Fakt druhá? Ze všech?

Víkend s top lidma. Dělám co mě baví s těmi co mám ráda. Co chtít víc.

Děkuji za foto Pavel Praský a Martin Vinař .

Děkuji za přípravu a zázemí KOME KLUB Kraslice Jakub Merle .

Výživa na dva dny Penco 17 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page