top of page

Michal Havlíček nezahálel... Troják a vstup do nového roku!

Michal patří ke sportovním matadorům kraje, který fascinuje svým sportovním nasazením po celý rok...

Jeho nadšení pro sport a sportovní akce v okolí Karlových Varů je obrovské, dá se říci, že je jedním z nejvíce závodících sporťáků v našem kraji!

Pojďme se podívat na jeho report:


Report: Silvestr a Nový rok
Po vleklých problémech s patou a zaměřením se věnuji více plavání,jsme se s trenérem domluvili na přelom roku pouze s kondičním závodním výklusem.Silvestrovský běh Samurajů – 6,2km v okolí Bílé vody v Chodově


Držím se rad trenéra a tempo nehrotím….přesto na tu bídu si tělo na běh vzpomnělo a nebylo to tak tragické, jak jsem předpokládal.

Samozřejmě pata potřebuje chladit a tak přichází na řadu tradiční Silvestrovská koupel….nebojím se nic, vím že na břehu Bílé vody jsou naistalovány defibrilátory.


 

Novoroční běhání

Novoroční běh do Svatošských skal – 6,4km


Jako rekordman v počtu účastí nemohu samozřejmě na startu chybět a připisuji si Kristovu čárku, tedy 33.účast….na osobní rekordy už to sice nikdy nebude, ale tempo opět o chloupek lepší než na Silvestra.Novoroční běh Okolo Lokte – 2,6km


Jako každý rok, tak i po 21. se přesunuji symbolicky vyklusat Okolo Lokte….zimnice z předešlého běhu se mnou opět cloumá a stejně jako každý rok si říkám „naposled“….přes 400 účastníků a v cíli tradiční česnečka přeci jen zahřejí a tak se domů vracím opět s pocitem „jak na Nový rok…..“….bude to náročnej, ale opět krásnej závodní rok.

65 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentários


bottom of page