top of page

Anežka Ševčíková v přípravě na 1/2IM závodila na MČR Tábor

Minulou neděli jsem si střihla MČR ve sprint triatlonu v Táboře.

Byl to teprve můj 2. letošní triatlon a tak jsem se necítila úplně v závodním módu. Naštěstí jsem před startem potkala svou kámošku Terku (s kterou trénuji u trenéra Daniela) a mohla se rozhýbat s ní. Což mi trochu pomohlo se aspoň trochu dostat do závodní nálady.


Tentokrát se mi při plavání podařilo nezabloudit, nikdo mi nesundal plavecké brýle a ani nedal pěstí.

Na kolo vyjíždím s pár juniorkami, které hned po startu nechávám za sebou. Dojíždím další holky, se kterými se už trochu střídáme. Ale spíš stylem, že já jim odtáhnu 5 min a oni mně 30 sekund. No jo, to je ta dnešní mládež.

Na kole se mi podařilo pošetřit trochu sil a tak do běhu vbíhám naplno. Hned za startem dobíhám právě kámošku Terku (už má 1 kolo za sebou) a vytáhnu ji až do jejího 3. kola, kde pak nasazuje dlouhý finiš a předbíhá její dlouhodobou soupeřku. Já si hlídám tempo pod 4 min/km, které mi stačí na 6. ženský běžecký čas. Ale stejně mám pocit, že jsem se mohla zmáčknout víc.


Skončila jsem 6. v kategorii, což je zlepšení oproti loňskému roku. Konečně se mi povedly všechny technické věci (depo, naskakování, seskakování…). Takže jsem celkem spokojená, ale stále je tam to ale, že bych chtěla trochu víc.

Letos nemám žádné velké ambice, chtěla bych si dát zase alespoň 1 půl ironman. Moje příprava tudíž směřuje k půlce v Mostě 13.8., což trochu souvisí i s výkony na kratších distancích. Nestihla jsem teď v létě žádné pořádné soustředění, tak uvidíme, co se dá zajet.

Přeju všem hlavně hodně zdraví a povedené závody.

Čau,

An

ežka

19 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

댓글


bottom of page