top of page

Zlatá Praská na Šindel Cup 2022!

Vendulka pokračuje v řadě vítězství v triatlonových závodech! Po úspěšné kvalifikaci na MS XTERRA si střihla triatlonový závod Šindel cup, který patří k nejtěžším v Čechách!Report od Vendulky:

ŠINDEL CUP TRIATLON- 1200m, 30km, 8km

Když jsem z nečeho nadchnutá musí to ven, že. Potřebuji to vykřičet, aby jste to chtěli taky.

Prosím vás, tohle fakt nejde popsat, se musí zažít. Jeden z nejtěžších závodů pro opravdový fajnšmekry a pro ty co se bojí je tu taky varianta. Příroda pecka, zázemí top a ty lidi okolo - nejlepší.

Akorát teda mi plavání vůbec nesedlo, zima, teplota vody pocitově -5°C. Asi vrazím tu oranžovou čepičku místní kachně a ať plave. Při prvním kole mám chuť to zabalit, topím se, nemůžu dýchat, ve svalech snad o 100kilo víc a žádný kyslík. Nakonec se nějak ukecám a v cíli zjišťuji, že tyhle pocity jsem zdaleka neměla jediná. Nicméně plavu jak bába z ledu a hrabu se z vody jako poslední žena. Nic není ztraceno a rychle sedlám Princeznu. Už v prvním sjezdu holky mám, svorně tlačí, povzbuzuji je a prý inspiruji, že se to jet dá. Kolo se jede na dva okruhy, je prodloužené o technickou novou sekci, která je prostě parádní. Při průjezdu depem se vysloveně těším na další kolo, až si zase zablbneme. Tahle trať je dnes snad jen pro mě a Princeznu.

Už jsem v depu, kolo na stojan (to bych nebyla já,abych zase něco nezkonila) a šup na běh. Nohy upalují, pípne první kilák 4:40. No dobře ty, tahá to i do kopců. Po dlouhé době se mi běží lehce, satisfakce za to plavání.

V cíli se slušným časem, celkově druhá žena a v kategorii pražen první.

Tenhle triatlon řadím do těch těžších, ale krásných, co si znovu chcete dát.

Děkuji svému supportu a klubákům. Zůstáváme tu spát a v neděli zafandit hobbíkům a dětem.32 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page