top of page

Soustředění v Chorvatsku je za námi.

Minulý týden se část KOME klub Kraslice vydala na další soustředění do Chorvatska. Letošní rok se uskutečnil v městě Vrsar, který je položení na lehce zvlněném profilu krajiny a okolí nabízí nespočet možností nejen pro triatlonový trénink.

Součástí soustředění byly i dva dny věnované primárně plavání a běhu na dráze. Tyto dva dny jsme se přesouvali do města Pula, kde je k tomu perfektní zázemí ve formě plaveckého bazénu a běžeckého oválu.V den příjezdu bylo veselo, 40km od hotelu se nám lehce pokazila dodávka, která táhla vlek s více jak 30ti koly. Tedy jsme museli řešit finální přesun kol a servis dodávky. Vše dopadlo dobře a než jsme se ubytovali, bylo vše na svém místě.


Ubytování v hotelu ****, bylo opět perfektní. Prostorné pokoje, skvělé jídlo formou bufetu, poloha u moře a tak nic nebránilo k zahájení soustředění.První den po příjezdu jsme ihned zamířili do města Pula a soustředili se na intenzity při plavání a Fartlek při běhu. Všichni přítomní (18osob) dosahovali skvělých výsledků. Dále následovalo vyjetí na silničním kole.


Úterý bylo spíše o silničním a horském kole. Hlavním motivem byly kopce a vyjetí po intervalech na silnici.

Poté následovalo vyjetí na horských kolech v nedalekém XC centru pro horská kola. Zde jsme potrénovali techniku a sjezdy.Další dny byly tréninkově nadupané a všichni si zde vyzkoušeli jak vypadá vedená příprava.

Z 90% jsme se každé ráno před snídaní věnovali buď běhu nebo kondiční přípravě a to před snídaní. Někteří si rána zpestřili plaváním v moři, které mělo kolem 13ti stupňů.


Věková skupina účastníků byla velice pestrá, od 9ti po 58let, nicméně i tak se podařilo sestavit plán tréninků pro všechny a rozdělení do skupin výkonnosti se ujalo velice rychle.


Co dál? Aktuálně jsme po návratu zařadili volnější dny pro sportovce KOME a brzy se začneme soustředit na první důležité závody!ROK 2024:

předběžně víme, že se soustředění termínově posune o pár dní, vzhledem k maturitním zkouškám našich členů. Dále se opět vrátíme do města Rabac a v neposlední řadě navýšíme počet přítomných trenérů!

  • první informace zveřejníme klasicky v měsíci říjnu 2023, zde na webu a sociálních sítích


PODĚKOVÁNÍ:

Děkujeme našim partnerům za podporu:

Karlovarský kraj - za finanční podporu KOME

KILPI - materiální podpora

BORN TO SWIM - materiální podpora

Město Kraslice - za finanční podporu


Jmenovitě:

Radce Kvasničkové - za skvělé masáže

Pavlu Čertovi Kvítkovi - za perfektní servis kol

Všem účastníkům!94 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Commenti


bottom of page