top of page

Roman Břehovský to neměl v sezóně 2023 lehké!

Aktualizováno: 20. 12. 2023

Roman Břehovský, závodník KOME, který je neslyšící, se v upynulé sezóně neustále potýkal nejen s technickými problémy.


Roman do KOME přišel začátkem tohoto roku a jeho cíle byly opravdu vysoké, plánoval účast na závodech ME, MS XTERRA a dále teké v sérii HERO, která nabízí dva závody v dlouhém terénním triatlonu (Miladatlon a Šindel Cup).Začátek roku odstartoval společným soustředění v Chorvatsku, kde se mu dařilo zlepšit formu a následně se pomalu začach chystat na celou triatlonovou sezonu 2023, která měla slibovat zlepšení.


KOME klubu se podařilo získat i finanční podporu od Karlovarského kraje, díky které si Roman mohl dovolit zlepšení vybavení a částečnou úhradu startvovného na vyšších soutěžích.Bohužel osud byl letošní rok k Romanovi tvrdý!

Co závod, to problém.... Nejprve se Roman uvařil na Šindel cupu - DNF, poté měl kolizy při SP XTERRA v Prachaticích, díky které se propadl startovním polem na celkové 28.místo v AG a nakonec nedokončil ani HERO Miladatlon, kde opět vzalo počasí za své a kvůli dehydrataci Roman nedokončil!


Roman je neskutečný bojovník a dříč. Od začátku naší spolupráce to neměl kvůli své indispozici jednoduché, jelikož nerozumněl tomu, co mu píšu do tréninkového plánu. Vše se brzy srovnalo a Roman se začal velice rychle zlepšovat.... Bohužel mu letošní rok nevyšel podle představ, ale to tak občas bývá, jak se říká: Každý rok nemůže být posvícení...

komentuje trenér: Jakub Merle

Velice nás těší podpora získaná od Karlovarského kraje! Díky těmto financím si roman mohl dovolit pořídit nějaké sportovní vybavení anebo zaplatit startovné na dražších závodech. Moc děkujeme!


49 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page