top of page

Praská první! Štafeta bojovala o zlato a Děbnárovi na podiu! To byl Krušnoman cross triathlon MOST!

Dvacátý jubilejní ročník terénního triatlonu KRUŠNOMAN MOST!

Opět jsme se vydali jako tým k jezeru Matylda, kde Tomáš Langhammer s jeho družinou pořádá tento opravdu povedený závod!

Letos jsme se dočkali nemalých změn v distancích!

Ředitel závodu zkrátil tento podnik na 400m plavání, 15km horského kola a 5km terénního běhu!Do závodu se nominovali:

Vendulka Praská: F40-49 1.místo

Honza Děbnár: M50-59 1.místo

Pepa Děbnár: M16-17 2.místo

Štafeta Kokšálová / Merle / Masopust: 2. celkově v kategorii štafet


Začněme štafetou:

Míša Kokšálová předvedla exelentní výkon, když z vody vylézala na krásném třetím místě s třetím nejrychlejším plaveckým časem štafet.

Jakub Merle pak nasedl na své kolo a pokoušel se o stažení časového manka, které činilo necelé tři minuty! To se mu povedlo až v druhé polovině cyklistiky a těsně před cílem finišoval na předávku jako první!

Tomáš Masopust pak vybíhal do závěrečné distance 5ti km na dělené pozici! Bohužel pro KOME, byla konkurenční štafeta se silnějším běžcem v cíli první! Nicméně, Tomáš předvedl velice kvalitní výsledek a do cíle donesl cenný kov druhého místa!


Vendulka Praská vše jednoduše popsala ve svém reportu!

KRUŠNOMAN CROSS TRIATLON 24.7.2022 400m, 15km, 5km

Po roce zase a opět horko k upečení. Jsme tu, zakecávám se s tolika známými, že se pomalu ani nestíhám rozcvičit. Ale to je tak krásný vidět vsechny ty moje nej.

Pocitově jsem v klidu, jen mi ševelí lehká nervozita v břiše. Po minulém týdnu to úplně nevidím na výkon a vlastně jsem za krátkou trať vcelku i ráda. Vyhlašuje se společný plavecký start, což mě netěší. Připravují se na intenzivní topení a sjíždění v singlech. Lehká modlidbička ať vše je ve zdraví a už se chystáme na start. Překvapivě mi to plave vcelku slušně, nikdo mě netopí a lezu z vody odpočatá. Depo a už s Princeznou upalujeme. Aha, tak dnes to bude zase na morál. Nohy nechtějí, ale přesto jedu s balíkem chlapů a nijak se nelimitujeme. V prvním výjezdu u samoty mě přelítne hubenej pavouk a zdraví mě jménem. Nejen, že mě nasadil brouka, kdo to je, ale taky to vysmahl, jak kdyby tam ani ten kopec nebyl, čímž mě teda naštval. Až nahoře mi docvakne, že to byl Marek, dobře on, je v laufu.

Kolo ubíhá celkem rychle, kopce vytrápený, roviny se snažím jet, ale zaboha nemám tah. Sjezdy a technika na jedničku, tam to jde.

Depo, málo místa, provlíkám se mezi koly pro boty a číslo. Do kopců se nohám fakt nechce a pekelně mě chytají záda, seběh už pak je za odměnu. Slibovaný autobus na Hněvín jsem nestihla a prohlídka hradu taky nebyla v itineráři, příště prosímpěkně doladit, ať ten výlet na hrad stojí za to.

Cíl a šestá žena celkově a nakonec cinklo zlato v kategorii důchodkyň.

Jednou, jednou se fakt těším, až se mi sejdou všechny disciplíny.

ZDE SI DOVOLÍME PODOTKNOUT:

Vendulka plavala na výbornou a jsme zvědaví, co předvede na ME XTERRA Prachatice!

GENERAČNÍ BITVA DĚBNÁRŮ!

Honza a Pepa si to v poslední době rozdávají na všech závodech! Není se čemu divit, že se Pepa posouvá!

Jeho taťka a tréninkový partner Honza Děbnár je přeci jen legendou terénního triatlonu nejen v Čechách, ale v Evropě vůbec!

V Mostě byl rychlejší Honza, který zkušeně prolétl trať a ukázal tak synovi, kde je jeho místo :) . Pepa zanedlouho po doběhu svého táty, předvedl nádherný sprinterský finish!60 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page