top of page

MILADATLON láka na mnoho různých distancí! Merle a Herren chtějí pokořit HERO!

Ústecký triatlonový a kvadriatlonový závod pro širokou veřejnost s názvem MILADATLON se odehraje již tuto sobotu 20.8.2022 na jezeře Milada v Ústí nad Labem!


Během tohoto sportovního svátku se odehraje nespočet závodů! Ať už ti nejmenší, tak i dospělí si přijdou na své! Kompletní výpis startů naleznete zde .


Jakub Merle a Barča Herren se postaví na trasy HERO! Nejdelší terénní triatlon na ústecku!Barča Herren tento start bere jako přípravu před nadcházející akcí v lokaci Šumavy, kde se pojede podobná verze závodu s možností nominace na MS XTERRA. Nicméně, MILADATLON HERO bude rozhodně těžší prověrkou a tak i dokonalou přípravou pro pokus o nominaci na italské mistrovství světa v terénním triatlonu.Jakub Merle, zakladatel mikrosérie dvou závodů HERO si takzvaně jede sežrat co si navařil! Loňský rok, uspořádal historicky první závod HERO a to při realizaci triatlonového závodu Šindel cup , tento závod byl i prvním svého druhu v Čechách!

Jakub jde do závodu s nemalým cílem, pokořit hranici 6ti hodin.

To však nebude úplně snadné, jelikož tratě dlouhé 2.25km plavání, 67,2km horského kola a 20,76km krosového běhu se sice mohou v okolí Milady zdát jako pohoda, ale na trati je spoustu míst, kde Vás může potkat buď defekt a nebo při teplém počasí ohrozit dehydratace.

Jsme tedy zvědavý, jak se našim dvěma závodníkům bude dařit naplnit své cíle!

Co je ale jisté, nejen Jakub a Barča si závod užijí a jedou se primárně bavit!


Další KOMÁCI na tratích MILADATLON

Výše zmíněná dvojice nebude na trasách MILADATLONu sama! Přidají se k nim i:

Karel Vyleta

Jakub Vyleta

Jana Děbnárová

Anežka Ševčíková

Petr Merle

a v nejmladší kategorii Emma Merle, která papírově nastupuje do kompletního triatlonu jako nejmladší závodnice celého závodu.

Dále za zmínku stojí i účast Šimona Merle, který se postaví na start závodu SHORT a bude v tomto startu také nejmladším závodníkem!
65 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page