top of page

Dvořák zaskočil nejlepší silniční cyklisty! TOUR DE BRDY!

TOUR DE BRDY patří mezi jeden z nejobávanějších silničních závodů v Čechách!

Jedená se o závod, který vede po horších silnicích, než které si dokážete představit, prostě takový malý PARIS-RUBAIX v okolí Strašic!Michal Dvořák do závodu nastupoval s dobrou formou! Naštěstí vyšší ambice nechal doma a to se nespíš vyplatilo, protože během závodu budoval velice dobrou pozici a neustále se pohyboval v popředí pelotonu.


Michal vždy dokázal zachytit nástup svých soupeřů a tím pádem se pohyboval neustále na čele závodu!

V závěru však Michalovi unikl aktuální mistr republiky v silniční cyklistice Michal Kollert, což samo sebou není žádná ostuda, a Michal si tak dojel pro krásné druhé místo ve velice kvalitní konkurenci!


REPORT OD MICHALA:

TOUR DE BRDY 2022

Jaký byl poslední silniční závod sezóny v mém podání? Symfonie s malým ubrnknutím, ale závěr s potleskem.
Poprvé v životě jsem zvládl silniční závod hlavou a jel chytře...konečně. Terén byl náročný, ale co jsem zvládl nahoooru a vydržel po kostkách a šotolinách, jsem si o to víc mohl užít dolů. Ostré zatáčky ve vysoké rychlosti, kde jsem netušil jak moc ostré jsou, mě neskutečně bavilo. Bohužel jsem v celém závodě udělal jednu jedinou chybu. Vysoká rychlost do neznámé zatáčky a místo jízdy po silnici jsem se projel do lesa. Michal práskl do bot a já se ho jen snažil stáhnout. Prvních 5 minut to vypadalo nadějně, ale další výjezd už jsem stejně rychle jako on nezvládl a musel jsem jet víc jak 20km časovku. Překvapivě jsem v pohodě udržel druhé místo a po průjezdu cílem jsme na sebe s Lucinkou koukali s výrazem jestli se nám to nezdá. Skvělý zážitek ( hojit se mi bude pozadí pár dnů ) a jako loni říkám...Bolí to a už se do Brd nevrátím! :)480 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page