top of page

Dvořák rozdrtil konkurenci na KPŽ Trans Brdy 2022!

Michal Dvořák letos podává opravdu silné výkony!

Jeho cesta letošními závody jde strmě nahoru a my doufáme, že si formu udrží až do konce sezóny!Zde je report od Michala!

KPŽ Trans Brdy

Počasí jako vystřižené z mé ideální představy....konečně bez veder.

Na trati jsem měl opět perfektní podporu, takže bez výmluv rozhodovaly pouze moje nohy.

Poprvé mám možnost startovat z první VIP lajny, tudíž na start doslova za minutu dvanáct.

Při pohledu do startovky by bylo hodně troufalé pomýšlet na zopakování či vylepšení výsledku z loňska (letos výrazně větší kvalita), ale na start se stavím samozřejmě s útokem na mety nejvyšší.Během prvních patnácti minut se vytvoří vedoucí čtveřice( ve které nechybím) a začíná si budovat náskok. Před půlkou závodu to Jakub Hník v kopci trhá a já jsem opuštěn na čtvrtém fleku a ztráta na třetího je přes jednu minutu. Potácím se v krizi a ordinuji si odpočinkovou čtvrt hodinku.

Pak se začínám opět chytat a v sólo jízdě začínám pomalinku stahovat ztráty na třetího.

Skoro na vrcholku předposledního stoupání ho dojíždím a začínáme spolupracovat. V nájezdu do posledního náročného kopce to beru ze špice ve svém tempu a před vrcholem kopce mám minutový náskok (jsem u vytržení).

Ve vnitřní euforii letím posledních pár minut jako vítr a dojíždím do cíle jako vítěz kategorie a celkově třetí na trase B(65km 1600m).Závod hodnotím jako dobře odvedenou práci, po které mě sakra bolý nohy. Nebýt komplikací během první hodinky závodu( kdy jsem musel mnohokrát dotahovat zpět do skupiny), mohl jsem zabojovat možná i o lepší umístění69 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page