top of page

Bramborový Michal Dvořák na Pražském MTB poháru 2022.

REPORT OD MICHALA:

Tak jsem si jednoho krásného nedělního dopoledne vyrazil do Prahy, abych se podíval, jak se závodí v hlavním městě. Pražský MTB Pohár- Motol. Musím se sklonit pořadatelům, protože úroveň organizace, zázemí a kvalita tratě (tech.náročnost....) jsou na prvotřídní úrovni. Už před startem vím, že se v závodě poměřím s aktuálními Mistry ČR v cross-country v kategorii Elite, U23 i Junior. Abych celé nadšení korunoval, tak si projíždím jen část tratě a to nejtěžší vidím jen z dálky a v závodě to hodlám jet na OČI.

Na startu mám pozici na prd, kluci přede mnou k tomu pokazili start, takže se propadám hodně dozadu. V prvním i ve druhém kole v nejtěžší technice (tu co jsem si neprojel) hodně chybuji a ztráta je příšerná.

Pak se chytám a postupně během celého závodu zrychluju, poslední kolo mám zas nejrychlejší. Bohužel, na třetí místo jsem to měl už daleko a musím se spokojit s bramborou. Závod jsem si i přes chyby v prvních kolech užil a ztráta 7 minut na Ondru Cinka na skoro hodině a čtvrt není špatná. Děkuji za parádní fotky a super podporu Čertovi a Janče, zvlášť Čert mi pomáhal během závodu a radil mi (support jak má být). K tomu další kamarádi, kteří mi sami od sebe v depu začali podávat pití a plácat si.....byl to fajn závod. Díky!

13 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page