top of page

BORN TO SWIM, tři roky spolu!

Česká značka BORN TO SWIM, dodávající na český trh plavecké vybavení a tréninkové pomůcky podporuje náš KOME KLUB KRASLICE již třetím rokem!


Za tu dobu jsme společně dosáhli nejednoho úspěchu a díky materiální podpoře se naši sportovci mohou ve vodě cítit jako ryby, nebo delfíni?


Ve vedení této firmy stojí především skvělá Vendy Čepeláková!

TEXT Z WEBU BTS:

Nápad ohledně založení nové plavecké značky vznikl na základě rozhovoru několika plavců, kteří již zakončili profesionální soutěžní dráhu a chtěli tomuto krásnému sportu něco vrátit za to, co jim během plavecké kariéry dal. Bohužel jim na trhu s plaveckým zbožím chyběla originální značka, která by dokázala nabídnout kompletní kolekci kvalitních produktů, se kterými by uživatelé získali pozitivní energii, náboj, zápal, barvy a jedinečnost společně s flexibilitou od ostatních světových značek. Chceme dát plavání radost, nový rozměr a položky, které by určovaly nový směr a rozšířili tak komunitu nadšenců ve vodě.

Po několika měsících rozvah, komunikace strategie a vývoje se spojili s dalšími odhodlanými specialisty a ze snu se projekt začal stávat skutečností. Naše oficiálně registrovaná značka BornToSwim® je na světě od poloviny roku 2015 a s ní i několik prvních produktů, které vám pod stejnou značkou s radostí již představujeme v našem E-shopu. Našimi produkty a servisem chceme pomoci klubům, skupinám a lidem se odlišit a zviditelnit a to nejen ve vodě. A i když nejsme celosvětový gigant tak přesto pevně věříme, že dokážeme dělat velké věci s přidanou hodnotou.

Naší prioritou je nabídku neustále vyvíjet, zlepšovat a rozšiřovat, abychom uspokojili požadavky našich klientů - právě Vás.


Děkujeme za podporu a vloženou důvěru!

28 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentarios


bottom of page