top of page

24 hodin a nebo 12? Nachystejte si cajky, tohle bude dlouhý!

Sokolovská 24 hodinovka jednotlivců a týmů je již v plném proudu příprav!

Tento víkend zahajuje 2.9. závod do vrchu, zaměřený na běžce a cyklisty!

Navíc, večerní doprovodný program zve na hudební párty s Dj!

Tedy, pokud máte čás a chuť, budeme rádi, když přijdete podpořit naše sportovce tuto sobotu k jezeru Michal u Sokolova!To by jsme tedy měli, pátek již známe!

Hlavní program začne v sobotu 3.8.2022 v 10:00, slavnostně odstartuje čtvrtý díl tohoto závodu a na okruhovou trať, dlouhou cca 10km se vydá nespočet účastníků!

Závod nabízí formát na 12 hodin a 24 hodin s tím, že ho můžete absolvovat buď jako jednotlivec a nebo v týmu od dvou osob po čtyři (a to i v mixech pohlaví)!


Závodu S24 se budou účastnit naši sportovci:


Michal Dvořák - S12 dvojice.

Michal Dvořák, bude startovat v závodě na 12 hodin s Jindrou Volným, který závodí za stáj KOLOFIX. Bude se tedy jednat o složenou dvojici dvou týmů! Věříme, že při závodě budou kluci rozhodně patřit k favoritům a pokud se jim nepřihodí nějaký zásadní defekt, je možné, že stanou na stupni vítězů!


Jakub Merle - S12 jednotlivci.

Jakub Merle si letos důkladně vybírá především extrémnější formy závodů a vynechal tak účast například v poháru karlovarského kraje v triatlonu, nebo v českém poháru terénního triatlonu! Má tedy za sebou těžší závody a jeho forma pozvolna roste.

Jakubův cíl v závodě na 12 hodin je troufalý, rád by zdolal vzdálenost 250ti kilometrů! Budeme mu držet pěsti!


Barbora Herren - S12 jednotlivci.

Barča, naše triatlonová princezna měla před sebou rozhodnutí, zda si odjede závod XTERRA ŠUVAMA, kde by měla možnost vyhrát slot pro MS XTERRA a nebo pošetří nemocný kotník na bikovém závodě. Konečné rozhodnutí padlo před týdnem, kdy sama oznámila strat v závodě S24 na trati dlouhé 12hodin.


Karel Vyleta, Petr Merle, Šimon Merle a Jaromír Kohout - S24 tým čtyř osob.

Čtyřčlenný tým KILPI KOME KLUB, prostě pro zábavu! Takhle jednoduše by se dalo vystihnout pojetí závodu naší bandou. Věkové rozpětí tohoto týmu je opravdu zajímavé!

Nejmladší ze čTveřice, Šimon, 11 let, je na svém začátku sportovní kariéry a náš tým reprezentuje jako host, jelikož aktuálně závodí za cyklistický tým UCC z Ústí nad Labem! Závodem ho provedou a budou podporovat ostřílení sportovci kteří mu jistě udělají to nejlepší zázemí a předají mnoho zkušeností!32 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page