top of page

Nejen sportovní úspěchy triatlonistů KOME v karlovarském poháru triatlonu 2022.

Pohár karlovarského kraje v triatlonu svou každoroční aktivitou přiláká nespočet sportovců nejen z Karlovarska.

Pohár letošní rok nabídl celkem devět závodů nejen v triatlonu, ale také v duatlonu a aquatlonu.Absolutní pořadí poháru 2022

Fotogalerie z vyhlášení 2022


Sportovci z KOME KLUB Kraslice opět bodovali napříč věkovými kategoriemi a získaly cenná umístění, která dokazují naší dominanci na krajské úrovni!


Nejaktivnějším triatlonistou KOME byl Jindra Stuchl, ten se účastnil všech závodů poháru! Těsně v závěsu za ním byl náš Milan Brož, který vynechal pouze jeden start! Menším zklamáním byl úraz Tomáše Masopusta, nebýt úrazu, rozhodně by se Tomáš umístil výše v bodování poháru, jelikož jeho forma až do úrazu stoupala rovnoměrně bez větších výkyvů!
Škoda jen, že mezi dívkami a ženami jsme letos neměli aktivnější zastoupení, ženské kategorie se nám nepodařilo obsadit v takovém počtu, v jakém jsme byli z předešlých ročníku zvyklý!

KATEGORIE M1

Jakub Vyleta se umístil 1. místě a Josef Děbnár obsadil třetí místo!


KATEGORIE M2

Vítek Brožek na 2. místě.


KATEGORIE M3

Jindřich Stuchl 1. místo

Milan Brož 2.místo


KATEGORIE M4

Karel Vyleta 3. místo


KATEGORIE Z2

Hanka Odlová 3. místo


Hodnocení předsedy KOME, Jakuba Merle

Letošní úspěchy hodnotím velice dobře! Někteří naši triatlonisti podali v jednotlivých závodech vynikající výsledky a ukázali jejich směr do další sezóny, která rozhodně nebude jednoduchá. Pohár totiž projde změnou pravidel a pro zisk dobré absolutní pozice v hodnocení poháru bude nutná účast ve více závodech.
Dalšího mimosportovního úspěchu pak docílil i výše uvedený Tomáš Masopust, ten letos pro pohár tzv. dýchal a byl jeho hlavní postavou na pozici ředitele poháru! Díky jeho aktivnímu zapojení a práci, se letošní ročník závodu odehrál bez větších komplikací a my mu za to děkujeme!


86 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page